Senkrojen Elektroteknik Jeneratör

Şirketimiz, jeneratör gruplarının satışı ve satış sonrası teknik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere 2012 yılında %100 Türk Sermayesi ile kurulmuştur.

Jeneratör sektöründe 20 yılı aşan deneyimlerini aynı çatı altında birleştiren hissedarlar tüm paydaşları ile bu sektörün, pazar beklentilerine uygun şekilde sürekli gelişimini hedeflemektedir.

7/24 teknik servis hizmeti sunan Senkrojen, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, satış ve satış sonrası verdiği kaliteli hizmet ile uzun vadeli ve kalıcı birliktelikler oluşturmaktadır.

Bulunduğu sektörde fark yaratarak, katma değerli ürünler üretmeyi misyon edinmiş Senkrojen, ürün geliştirme ve proje departmanlarıyla teknolojiye sürekli yatırım yaparak, her geçen gün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümesine devam etmektedir.

Misyonumuz

  • Kalite Yönetim Sistemi”ni temel alarak, ülkemiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Üretim aşamasından başlamak üzere satış ve satış sonrası hizmetlerde, kalıcı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak.
  • Sunduğumuz teknolojik ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilmek.

Vizyonumuz

  • “Hayat Hiç Durmasın” sloganımız ile Türkiye’de ve dünyada enerji sürekliliğinin hayati önemde olduğu her alanda markamızla yer almak.
  • Bulunduğumuz sektörün sürekli gelişimini sağlayarak, ülke ekonomimiz üzerinde gerek üretim, gerek istihdam açısından değer yaratmak.
  • % 100 yerli sermayeli bir Türk şirketi olarak, dünyada rakiplerimizin arasından sıyrılarak kalitemiz ve profesyonel mühendis kadromuz ile fark yaratmak.
  •  

Hemen Ara

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en alakalı deneyimi sunmak için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. "Kabul Et" seçeneğine tıklayarak, TÜM çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.
Whatsapp Destek